Regulamin:

Regulamin Katalogu Stron e-RaFael


1.Wszyscy użytkownicy mogą dodawać swoją stronę do Katalogu e-RaFael
2.Wszystkie zgłaszane strony w naszym katalogu są ściśle moderowane.
3.Aby strona została opublikowana w naszym katalogu, konieczna jest akceptacja Administratora
4.Akceptacja wpisów bezpłatnych trwa zazwyczaj do 7 dni roboczych.
5.Użytkownik, który zgłasza stronę do naszego katalogu powinien zadbać przede wszystkim o prawidłowy opis 6.strony, ze szczególnym naciskiem na poprawność gramatyczną najważniejsze unikalny opis.
7.Treść zgłaszanej strony do naszego katalogu, powinna być jak najbardziej zgodna z wybraną przez użytkownika kategorią w której ma zostać ona opublikowana.
8.Opisy zgłaszanych stron, które zostaną uznane za niskiej jakości czy też obraźliwe bądź za typowy [spam] będą natychmiast usuwane.
9.Każdy użytkownik dodający stronę internetową do naszego katalogu oświadcza, że jest on pełnoprawnym właścicielem tej strony, bądź dodaje stronę za pozwoleniem właścicieli bądź administratorów danej strony
10.Moderator może zmienić opis zgłaszanej strony, jeżeli uzna że wymaga on poprawek w celu jego akceptacji 11.Zgłoszenie strony do Katalogu e-rafael jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu.
12.Użytkownik naszego katalogu akceptując regulamin wyraża także zgodę na przetwarzanie adresu email w celach marketingowych drogą mailową. 13.Właściciele ani Administratorzy Katalogu e-rafael nie ponoszą odpowiedzialności za publikowane treści stron jak i linków, do których one prowadzą.


Do Katalogu Stron www e-rafael nie będą dodawane wpisy/strony:

- O treściach pornograficznych bądź erotycznej oraz wszelkich treściach mogących obrażać innych oraz o charakterze faszystowskim, rasistowskim bądź nawołując do przemocy, szerzenia nienawiści na tle rasowym czy też religijnym
- Stron w budowie, które wyraźnie sugerują iż strona nie jest w pełni ukończona
- W których zawartość stanowią wyłącznie reklamy, przy minimalnej ilości treści
- Podstron, Aliasów do stron już prezentowanych w katalogu
- Stron dotyczących zarówno hazardu jak i różnego rodzaju zakładów bukmacherskich
- Stron stworzonych jedynie w celu wyłudzania danych osobowych, email
- Zawierających wszelkie treści sprzeczne z prawem polskim oraz międzynarodowym
- Strony które są kopiami innych stron przez co nie wznoszą zupełnie nic wartościowego
Wszelkiego rodzaju strony - serwisy, które zabezpieczone są hasłami


Uwaga!! Jako iż staramy się utrzymać wysoki poziom katalogu, przypominamy o zagłuszania jedynie unikalnych opisów pisanych dla użytkowników a nie robotów. Tekst musi być poprawny gramatycznie jak i stylistycznie.


Katalog Stron internetowych e-rafael.pl oparty jest na skrypcie seokatalg co w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem katalogiem gwarantuje ci szybką indeksację twojego wpisu oraz mocny link wychodzący z naszego katalogu. Dodając stronę do naszego katalogu przede wszystkim otrzymujesz własną stronę ze swoim wpisem oraz możliwość umieszczenia linka w treści, dzięki czemu dodatkowo możesz podlinkować na przykład podstronę swojego sklepu internetowego. Zgłaszając stronę do naszego katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów, co zagwarantuje szybszą indeksacje twojego wpisu oraz pomoże nam utrzymać wysoki poziom publikowanych opisów.